~بغض~

دوباره بغض کرده ام،

                                 باید وضو بگیرم.....

از بس ،اذان ِچشم های تو را نشنیده ام

                                                            تمام ِنمازهای نگاهم قضا شده اند........

/ 13 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواهر

با سلام چون شما قبلا در وبلاگ يادداشت هاي امپراطور نظر داده ايد اين كامنت برايتان ارسال مي شود. برادر رزمنده امير عباس و كارشناس ادبيات دفاع مقدس در باره سزلر نظر داده است. چون اخيرا بناي ترك وبلاگ را دارد من به دليل علاقه به ايشان اين كامنت را مي فرستم. لطفا دو مطلبي را كه در وبلاگ روايت فجر هست بخوانيد. البته شايد شما با يك برادر رزمنده مخالف باشيد، اما مهم اين است كه ببينيد چنين فردي نسبت به سزار چه نظري دارد. وبلاگ امير عباس http://revaiat.parsiblog.com به وبلاگ من (قلم رنجه) هم نيامديد مهم نيست، ولي حتما روايت را ببينيد. خدا نگهدار.

نگار

کاش می شد لحظه ای اينده را تصوير کرد

هليا

سلام آيناز مهربون و با احساس . عيدت مبارک

ايمان آسمانی

سلام ایناز جان…خوبی عزیزم؟ چقدر قشنگ بود نوشتت میای پیشم…اپ دیت کردم منتظرتم….فعلا یا علی

پيام

سلام.خيلی عالی بود.کوتاه و پر مفهوم.يه مدت نبودم تازه برگشتم اونطرفا بيا به اين بلاگ جديده هم يه سر بزن برای يک بار ديدن بدک نيست http://www.digarnemikhahamat.persianblog.ir يا علی.

عشق خدائی

سلام چه زیبا گفتی از عشق گفتی از محبت گفتی از صفا گفتی و از نرسیدن به عشق گفتی و گفتی که عشق ارامش دارد عشق ناراحتی دارد عشق در وجودش اتش به خرم رویا های انسان میزند اری اگر به عشق که همان دوست داشتن است رسیدی که بعد از مدتی خاموش میگردد واگر نرسیدی آن در وجود باقی میماند و تا ابد آن را ستایش خواهی کرد و در غم اندوه ان باقی خواهی ماند و انهائی که با فکر اندیشه جلو میروند همیشه پیروز هستند چون خود را اسیر نمیکند چون همیشه در جای دیگری عشقی دیگری هست که ان را تجربه کرده ام و همیشه موفق بوده ام و شما هم میتوانی اگر خوب اندیشه کنید به امید روزهای بهتر برای عاشقانه خوب خدائی باز هم به شما سر خواهم زد اگر شما جواب زیبائی برای این فکر که گفتم داشته باشی و با گفتار خوبتان اثر گذاری انشاا... عشق خدائی http://www.mother20.persianblog.ir به روز هستم منتظر هستم

yalda

در اين جهان فقط دو چراغ می‌تابيد يكي چراغ خانه‌ء تو بود به ديگری نمی‌رسيدم هرچه می‌رفتم ......! تيمارستان من بروزه...

ريحانه جون

سلام آيناز خوبی؟ وبلاگ بسيار زيبايی داری خواستی به وبلاگ من هم سر بزن خوشحال ميشم موفق باشی بابای

يوسف

آتشکده عشق تو را سر زده ام تا که يک نکته بدانم ديگر......رنگ ماتمکده شهر دلم را چه زمان بايد گفت...از خراب دلم اين بار سکوت آمده است...فرصتی تا که دوباره رخ گل را بنگارم بر دل....«آسمانی باشيد»

مهدی

سلام وبلاگ خوبی داری مطالبش رو گسترش بده به سايت منم بيا خوشحال ميشم باز هم تبريک بخواطر وبلاگ قشنگت